Vážení rodiče,

v této nelehké situaci, kdy Vaše děti nemohou navštěvovat mateřskou školu, Vám nabízíme zdroj informací pro domácí výuku, která nám byla zaslána firmou Barevné kamínky s.r.o.

Níže přeposíláme odkaz a věříme, že vše ve zdraví zvládáte.

Váš kolektiv MŠ Nýdek.

 

„Až do odvolání zpřístupňujeme pro školní i domácí výuku všechny dostupné

on-line výukové interaktivní programy Barevné kamínky – iŠkolička určené pro mateřské školy a první ročník základních škol. Jedná se o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo. Rovněž všem rodičům nabízíme vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici máme i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Obratem se k Vám vzdáleně připojí technik a vše potřebné Vám nainstaluje. Po domluvě můžeme také nastavit přístupy k

56 interaktivním učebnicím pro I. a II. stupeň základní školy od vydavatelství Taktik a k aplikaci Včelka, jež slouží k procvičování čtenářské gramotnosti u dětí na I. stupni ZŠ.

Vše je samozřejmě nyní zdarma.

Váš tým Barevné kamínky & SchoolBoard“